Україна виграла перший тайм матчу з Польщею 3:1

Збірна України веде в п’ятницю перед у матчі кваліфікаційного раунду Кубку світу 2014 року у групі H зі збірною Польщі у Варшаві з рахунком 3:1.

Перші українські голи забили ще на 2-й хвилині Андрій Ярмоленко і на 7-й Олег Гусєв. Лукаш Піщек відповів голом польської сторони на 18-й хвилині. Рахунок першого тайму довершив Роман Зозуля на 45-й хвилині.

При цьому жовті картки отримали троє українців (Руслан Ротан на 17-й хвилині, Денис Гармаш на 33-й і Тарас Степаненко на додатковій 46-й) і один польський гравець (Даніель Лукасік на 44-й хвилині).

За статистикою матчу на кінець першого тайму, польські гравці здійснили 3 порушення, українські – 17.

За матчем спостерігають президенти України і Польщі, а також Угорщини Віктор Янукович, Броніслав Коморовський та Янош Адер, які перед грою мали зустріч у президентському палаці у Варшаві.