Футбол: Росія ледь не перемогла Бразилію

Італійський головний тренер збірної Росії Фабіо Капелло вважає, що перемога його команди над Бразилією вислизнула з рук. Він каже, що гравці його команди втратили концентрацію, коли на поле в останні хвилини товариського матчу в Лондоні вибіг уболівальник.

Росія була за кілька хвилин від першої перемоги над командою Бразилії, але незадовго до фінального свистка нападник багаторазових чемпіонів світу Фред забив гол, встановивши рівновагу – 1:1. Росіяни вели перед після голу Віктора Файзуліна на 73-й хвилині.

Фабіо Капелло відзначив, що в цілому задоволений діями своїх підопічних, вказавши, що вони продемонстрували «командний дух». У відбірному турнірі чемпіонату світу, який 2014 року прийматиме саме Бразилія, Росія веде перед у групі F, випереджаючи португальців.