Доступність посилання

29 Березень 2017, Київ 08:50
Новини | Політика

Генсекретар Асамблеї європейських регіонів про перспективи України і ЄС


Конференція Асамблеї європейських регіонів, Дніпропетровськ, 25 квітня 2013 року

Конференція Асамблеї європейських регіонів, Дніпропетровськ, 25 квітня 2013 року

Генеральний секретар Асамблеї європейських регіонів Паскаль Ґерґен вважає, що Україна підпише угоду про асоціацію з Євросоюзом у листопаді нинішнього року у Вільнюсі. Про це він заявив, виступаючи на виїзному засіданні Асамблеї європейських регіонів, яке почалося в четвер у Дніпропетровську.

«Передусім на цьому саміті у Вільнюсі будуть оцінені реальні досягнення східноєвропейських партнерів та їхня готовність досягти ще більшого на шляху до Європейського Союзу за 2014–-2015 роки. Іншими словами, буде обговорена стратегія співробітництва між Україною та ЄС. Важливо, щоб ви зрозуміли, що Європейський Союз запроваджує все більше і більше інструментів для такого співробітництва», – сказав Паскаль Ґерґен.

Він також заявив: «Важливим пунктом сьогоднішнього заходу є конференція, присвячена «Східному партнерству» і міжрегіональному співробітництву. Цю частину заходу я назвав би своєрідним «лобі-action» для просування масштабності регіонів у «Східному партнерстві». Буде підготовлена резолюція для зборів міністрів закордонних справ європейських країн, яке пройде у Вільнюсі в листопаді».

Саміт «Східного партнерства», де українська сторона очікує підписати Угоду про асоціацію з ЄС, має відбутися у листопаді у Вільнюсі.

З 25 по 27 квітня 2013 року на Дніпропетровщині проходить перше в Україні виїзне засідання Асамблеї європейських регіонів. Участь у роботі конференції візьмуть понад 200 делегатів із 25 країн.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG