Хокей: Росія, Канада, Чехія і Словаччина вилетіли з чемпіонату світу

Американець Пол Щасни (праворуч) закидає чергову шайбу у ворота голкіпера збірної Росії Іллі Бризґалова, Гельсінкі, 16 травня 2013 року
У півфінальних матчах чемпіонату світу з хокею, що відбудуться у Стокгольмі, зіграють збірні США і Швейцарії, Фінляндії і Швеції.

У чвертьфіналах американці розгромили чинного чемпіона світу команду Росії – 8:3. Швейцарці здобули непросту перемогу над чехами (2:1), а фіни – над словаками (4:3).

У поєдинку Швеція – Канада довелося пробивати буліти, оскільки 60 хвилин основного часу і 10-хвилинний овертайм завершилися внічию – 2:2. В хокейній лотереї щасливий квиток витягли господарі.

Цікаво, що за будь-якого результату півфіналу американці або швейцарці зіграють у вирішальному матчі вперше. Жодна з цих команд ще не виходила до фіналу чемпіонату світу, коли в головному змаганні збірних з’явилася серія плей-оф.