Доступність посилання

31 Березень 2017, Київ 02:25
Новини | Політика

Теффт і Томбінський зустрілися з Тимошенко


Посол США Джон Теффт

Посол США Джон Теффт

Сьогодні в харківській лікарні Укрзалізниці відбулась зустріч посла ЄС в Україні Яна Томбінського та посла США Джона Теффта з ув’язненою колишнім прем’єр-міністро Юлією Тимошенко. Тривала вона дві з половиною години.

Обидва чиновники заявили, що Юлія Тимошенко залишається «психологічно сильною та виглядає досить впевнено; видно, що це сильна та вольова людина, хоча відчувається її фізичний біль у зв’язку зі здоров’ям».

Теффт заявив, що минулої зустрічі вона стояла на ходунках, а цього разу приймала їх, сидячи за столом. Теффт сказав, що Юлія Тимошенко висловлює свою рішучу підтримку та бажання, щоб Угода про асоціацію між Україною та ЄС була підписана у листопаді цього року.

У відповідь на запитання кореспондента Радіо Свобода Ян Томбінський наголосив, що Україні для того, щоб підписати угоду з ЄС, треба виконати три умови: «розв’язати проблему вибіркового правосуддя, розв’язати проблему формування судочинної системи та вирішити умови формування законодавства про вибори». Всі ці вимоги не змінилися та залишаються такими які були раніше, заявив посол ЄС в Україні.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG