«Баєрн» переміг «Боруссію» у фіналі Ліги чемпіонів

«Баєрн» святкує перемогу, Лондон, 25 травня 2013 року
Футбольний клуб «Баєрн» із німецького Мюнхена в суботу переміг із рахунком 2:1 у фіналі Ліги чемпіонів інший німецький клуб, «Боруссію» з Дортмунда. Матч відбувся на лондонському стадіоні «Уемблі».

Гравець «Баєрна» з Хорватії Маріо Манджукич вивів свій клуб уперед га 60-й хвилині, але «Боруссія» зрівняла рахунок уже на 68-й, коли пенальті забив її гравець Ількай Ґюндоган. Нідерландець Ар’єн Роббен забив переможний гол «Баєрна» під самий кінець матчу, на 89-й хвилині.

Таким чином, «Баєрн» переміг у найпрестижнішому європейському клубному чемпіонаті вже вп’яте. А дві команди з Німеччини зустрілися у фіналі Ліги чемпіонів уперше в історії.

Минулого року «Баєрн» поступився у фіналі Ліги чемпіонів лондонському «Челсі» за пенальті.