Доступність посилання

28 Квітень 2017, Київ 12:01
Новини | Політика

Без Митного союзу українці залишаться без роботи – Азаров


Микола Азаров

Ринок Митного союзу відкриває для України можливості економічного розвитку. Про це сьогодні на засіданні уряду заявив прем’єр Микола Азаров.

«Митний союз – це нова реалія традиційного для України ринку. Надзвичайно важливого ринку, на який припадає приблизно 40% або 63 мільярди доларів зовнішнього товарообігу нашої держави», – сказав прем’єр.

За словами Азарова, у країни Митного союзу Україна постачає труби, залізничні рейки, вагони, космічну техніку, електротехнічні вироби, авіаційні двигуни, сільськогосподарську продукцію.

«Якщо завтра цей ринок (умовно) закриється для України, скажіть: нам що, закривати підприємства, конструкторські бюро, наукові інститути, звільняти людей?» – додав він.

Днями українська влада підписала меморандум про поглиблення взаємодії між Україною і Євразійською економічною комісією, керівним органом Митного союзу.

Цей документ передбачає участь України в роботі Євразійської економічної комісії та її структурах. При цьому українська сторона також зможе отримувати копії документації комісії у випадку, якщо вона не буде конфіденційною.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG