Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 15:34
Новини | Міжнародні

У Єгипті передали до суду справи на трьох чільників «Мусульманського братства»


У Єгипті прокурори передали в середу до суду справи на трьох чільних діячів поміркованого ісламістського руху «Мусульманське братство», яких звинувачують у підбурюванні до вбивств демонстрантів-супротивників минулого місяця.

За повідомленням, звинувачення в підбурюванні до вбивства не менш як восьми людей, які протестували проти руху під його штаб-квартирою в Каїрі, стосуються лідера руху Мухаммада Баді, який нині переховується, а також його заступника Хайрата аш-Шатера і ще одного чільного діяча Рашада Баюмі.

Також у середу тимчасовий уряд Єгипту видав вказівку поліції вжити «необхідних заходів», щоб покласти край протестам прихильників скиненого президента, вихідця з лав «Мусульманського братства» Мухаммада Мурсі. Ці протести уряд назвав загрозою національній безпеці.

У відповідь частина об’єднань прихильників Мурсі заявила, що все одно продовжить свої протести з вимогою поновити того на посаді.

Сам Мухаммад Мурсі нині перебуває під вартою за рішенням суду на час розслідування звинувачень проти нього у причетності до вбивства і змові з войовничим ісламістським палестинським рухом «Хамас» із метою здійснити «антидержавні» дії під час повстання, яке скинуло попереднього президента Єгипту Хосні Мубарака позаминулого року.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG