Футбол: «Металіст» випередив «Шахтар»

Головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич в нинішньому сезоні на матчі Ліги чемпіонів свою команду не виведе, але за чемпіонство в Україні може поборотися
В Ужгороді завершився останній суботній поєдинок шостого туру чемпіонату України з футболу серед команд прем’єр-ліги. Місцева «Говерла» поступилася харківському «Металісту» 0:2.

Перший тайм, який відбувся у рівній боротьбі, нелогічно завершився голом, який уже в компенсований час у контратаці забив аргентинський півзахисник харків’ян Хосе Ернесто Соса. На 61-й хвилині перевагу гостей подвоїв ще один аргентинський хавбек Себастьян Бланко.

Таким чином, «Металіст» після шести матчів набрав 16 очок і щонайменше до вечора неділі став першим у турнірній таблиці. Донецький «Шахтар» зможе повернути собі статус лідера, якщо на власному полі переграє запорізький «Металург».