Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 15:43
Новини | Політика

У Києві збирають ручки для Януковича


У Києві розпочалася акція «Підпису – ЄС!» на підтримку підписання угоди про асоціацію України з ЄС. Організатори кажуть, що завдяки такій ініціативі вони символічно уповноважують президента підписати документ.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, в рамках флеш-мобу громадянам пропонуватимуть здати свої ручки в обмін на зірочку-наліпку із текстом: «Я уповноважую президента підписати угоду про асоціацію між Україною та ЄС. Підпису – ЄС!».

Окрім того усі, хто взяв участь у акції, зможуть пояснити у відеозверненнях на сайті www.pidpys.eu, чому їхня ручка за Європейський союз.

«Кожен із нас може цим символічним кроком висловити свою підтримку Віктору Федоровичу Януковичу у його намірі підписати цю угоду. Так, вам не почулося. Ми тут є затяті критики режиму, його жертви і скептики, але, тим не менше, ми зараз хочемо допомогти президенту зробити цей рішучий крок. Ми готові багато чого зробити», – пояснила одна і учасниць акції, представник журналістського руху «Стоп цензурі!» Наталія Соколенко.

Серед інших, хто приєднався до акції, також були журналісти Сергій Лещенко і Анастасія Станко, громадський активіст Єгор Соболєв, керівник ГО «Центр UA» Олег Рибачук, директор проектів ГО «Центр UA» Світлана Заліщук і науковий директор Інституту Євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко.

Ідея акції «Підпису – ЄС!» належить активістам руху «Ми – європейці» Денису Самегіну й Артему Соколенку.

Флеш-моб триватиме до середини жовтня по всій Україні. Із зібраних ручок напередодні саміту Вікторові Януковичу передадуть інсталяцію.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG