Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 19:14
Новини | Політика

Пенітенціарії заперечують пом’якшення покарання Лозінському


Віктор Лозінський

Віктор Лозінський

Пенітенціарна служба України спростовує поширену в ЗМІ інформацію про пом’якшення покарання колишньому народному депутату Віктору Лозінському. Він відбуває покарання за вбивство жителя Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника.

Як повідомляє прес-служба пенітенціарної служби, Лозінський від квітня 2012 року відбуває кримінальне покарання – 10 років позбавлення волі – в Бориспільській виправній колонії Київської області №119.

За повідомленням, за період відбування покарання засуджений допустив одне грубе порушення вимог режиму, за що на нього наклали дисциплінарне стягнення. Лозінський не має заохочень від адміністрації, заявили в пенітенціарній службі.

У період з 1 липня по 23 серпня цього року він був працевлаштований в установі на дільниці «Майстерня СТО», додали у відомстві.

«Згідно зі статтею 101 Кримінально-виконавчого кодексу України 1 липня цього року відносно Лозінського формально наступила пільга у вигляді можливості переведення його до дільниці соціальної реабілітації (дільниця соціальної реабілітації (ДСР) – структурна дільниця установи, яка створюється поза межами охоронюваної зони установи, і туди переводяться засуджені, які довели адміністрації установи що вони стають на шлях виправлення, мають добру поведінку, гідне ставлення до праці, є прикладом для інших засуджених. Рішення про застосування такої пільги відносно кожного засудженого приймається відповідною комісією установи)», – повідомили пенітерціарії.

Однак, керівництво установи відносно Лозінського не застосувало цю норму, оскільки, згідно з характеристикою, цей засуджений не заслуговує на дану пільгу, наголошують у пенітенціарній службі.

Раніше деякі ЗМІ поширили інформацію з посиланням на джерела в пенітенціарній службі, що Лозінського перевели з камери Бориспільської колонії №119 на ділянку соцреабілітації, де не такий суворий контроль з боку адміністрації. Джерело повідомило, що на ділянці соцреабілітації всебічно готують людину до нормального життя, щоб вона краще адаптувалася до нього після «зони».

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG