Доступність посилання

logo-print
23 Лютий 2017, Київ 19:18
Новини | Політика

У Партії регіонів пояснили, чому в порядку денному на вівторок нема євроінтеграційних законів


У порядку денному Верховної Ради на 3 вересня відсутні законопроекти, які потрібні для підписання Україною угоди про асоціацію з Євросоюзом. Про це йдеться на сайті парламенту.

«Що стосується порядку денного і тих пристрастей, які ми спостерігаємо через відсутність деяких законопроектів, то це пов’язано з непідготовленістю, адже процедура підготовки до розгляду в сесійній залі передбачає розгляд на комітах», – пояснив депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко в ефірі телевізійного «5-го каналу».

«Я не хотів би говорити, що опозиція винна в чомусь чи представники більшості винні в чомусь, але комітети, на жаль, не працювали цей час, а, відповідно, не розглянули на своїх засіданнях ці законопроекти. До речі, ті, які стоять у нас на четвер, наприклад, вони ще в середу (два) мають бути розглянуті на засіданнях профільних комітетів», – додав він.

Сьогодні спікер парламенту Володимир Рибак заявив, що на першому сесійному тижні український парламент ухвалить закони, що стосуються євроінтеграційного шляху України.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG