Доступність посилання

24 Лютий 2017, Київ 10:44
Новини | Політика

Львівська облрада попередньо дозволила видобування сланцевого газу в регіоні


(©Shutterstock)

(©Shutterstock)

Депутати Львівської обласної ради погодили сьогодні проект угоди про розподіл вуглеводнів у межах Олеської площі між компанією Chevron і ТзОВ «Надра Олеська». Підтримали рішення 67 депутатів зі 101, які взяли участь у голосуванні. Рішення підтримали обранці Партії регіонів, «Батьківщини», Народного руху, Партії промисловців і підприємців, УДАРу, проти голосувала вся фракція ВО «Свобода».

Напередодні, під час громадських слухань щодо проблем видобування на Львівщині сланцевого газу, депутати націонал-демократичних сил домовились про проведення позачергової сесії з цього питання. Але сьогодні воно було винесене першим у порядок денний і розглядалось протягом усього дня з участю міністра палива, енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького, який переконував депутатів у перевагах енергетичної незалежності держави.

Львівські депутати запропонували внести у проект угоди численні зміни. На 19:30 сесія обласної ради продовжує роботу, тривають голосування щодо доповнень до цього проекту, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG