Доступність посилання

30 Березень 2017, Київ 08:28
Новини | Міжнародні

Іран намагається домовитись про ядерну програму


Голова МЗС Ірану Джавад Заріф та Верховний представник ЄС із закордонних справ Катрін Аштон, Женева, 15 жовтня 2013 року

Голова МЗС Ірану Джавад Заріф та Верховний представник ЄС із закордонних справ Катрін Аштон, Женева, 15 жовтня 2013 року

В Женеві закінчився перший день закритих переговорів «шістки» щодо Ірану. Сьогодні представники Ірану зробили пропозиції щодо врегулювання конфлікту навколо власної ядерної програми. Про це написав у мікроблозі Twitter Майкл Ман, прес-секретар Верховного представника ЄС із закордонних справ Катрін Аштон.

Надалі обговорення продовжиться у форматі двосторонніх переговорів. Завтра зранку Катрін Аштон зустрінеться з головою МЗС Ірану Джавадом Заріфом, повідомляє Майкл Ман.

Як повідомляють у Reuters, подібні переговори вперше велись повністю англійською.

Захід підозрює Іран у спробах створити ядерну зброю. Офіційний Тегеран заперечує це та намагається послабити санкції, які зменшили прибутки від видобутку нафти в країні на 60%. Новий президент Ірану Хасан Рухані заявив про намір врегулювати конфлікт не пізніше як за рік після приходу до влади.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG