Футбол: суперник «Шахтаря» програв у бундеслізі

«Шахтар» і «Байєр» продовжують боротьбу за цей трофей
Леверкузенський «Байєр», який є суперником донецького «Шахтаря» в Лізі чемпіонів, зазнав несподіваної поразки в німецькій бундеслізі.

В 11-му турі команда Самі Хююпя зустрічалася в Брауншвейґу з останньою командою ліги – місцевим «Айнтрахтом». Зі стартових хвилин фінський наставник леверкузенців випустив напіврезервний склад, але по перерві посилив його, випустивши на поле Бендера, Сема і Кіслінґа. Та на 81-й хвилині господарі забили єдиний гол, «Айнтрахт» переміг з рахунком 1:0.

Після цієї поразки «Байєр» залишився третім у бундеслізі (25 очок), але відпустив конкурентів – «Баварію» (29 очок) і дортмундську «Боруссію», які свої матчі виграли.

5 листопада «Шахтар» і «Байєр» зустрінуться на «Донбас-Арені» в матчі четвертого туру Ліги чемпіонів. Минулого тижня в Леверкузені господарі розгромили гірників – 4:0.

Перед новою зустріччю з «Байєром» «Шахтар» також несподівано програв у чемпіонаті – 0:2 у Луцьку «Волині».