Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 03:45
Новини | Політика

Голова МЗС Швеції: я ніколи не був упевнений у підписанні асоціації з Україною


Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявив сьогодні, що «ніколи не був упевнений» у тому, що угоду про асоціацію між Європейським союзом і Україною буде підписано на саміті учасників ініціативи ЄС «Східне партнерство» у Вільнюсі наприкінці місяця.

Дуже багато чого ще не вирішено, наголосив він в інтерв’ю Радіо Свобода.

Усе залежатиме від того, що спостережна місія Європейського парламенту на чолі з Патом Коксом і Александром Квасневським повідомить у звіті про виконання Україною умов ЄС для цього підписання 14 листопада, і від того, як це оцінять на засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС 18 листопада, сказав Більдт.

«Але наразі я б не робив надто великих ставок ні на яку можливість. Якщо б я взявся оцінювати, то моя оцінка була б, радше, з трохи песимістичного боку», – заявив він.

Україна сподівається підписати з ЄС угоду про асоціацію на саміті у Вільнюсі, але для цього Київ має виконати низку вимог Євросоюзу. За виконанням однієї з цих вимог, «вирішення справи з вибірковим правосуддям», під чим розуміють надання ув’язненій Юлії Тимошенко можливості вийти з-під варти для лікування за кордоном на тих чи інших умовах, спостерігає місія Європарламенту, яка має подати остаточний звіт наступного тижня.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG