Доступність посилання

24 Лютий 2017, Київ 08:27
Новини | Політика

Регіонали заявили про шантаж і погрози на їхню адресу


Під МВС закликають покарати винних у жорстокому розгоні Євромайдану

Під МВС закликають покарати винних у жорстокому розгоні Євромайдану

Депутатів Партії регіонів намагаються залякувати і шантажувати: невідомі телефонують і надсилають загрозливі SMS. Про це йдеться в заяві Партії регіонів.

Згідно з текстом документа, представники партії «відвідали лікарні, розмовляли з усіма, хто постраждав під час вуличних акцій».

«Поранені співробітники органів МВС в один голос заявляють, що особисто вони та їхні сім’ї стали об’єктами погроз з боку невідомих. Залякувати і шантажувати намагаються і депутатів Партії регіонів: їм телефонують і надсилають загрозливі SMS», – підкреслюється в заяві.

Крім того «замість пропозицій примирення, з майдану звучать вимоги створити «Чорну книгу зрадників – порушників прав людини в Україні».

«Екстремісти перейшли межі людяності і моралі, коли стали погрожувати фізичною розправою членам сімей правоохоронців і політиків, суддям, працівникам міліції, які брали участь у розслідуванні всіх протиправних дій під час вуличних акцій» , – наголошується у заяві.

Разом з тим в партії висловили припущення, що «спроба залякати правоохоронців націлена на те, щоб зірвати процес пошуку та покарання винних».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG