Доступність посилання

logo-print
24 Березень 2017, Київ 00:27
Новини | Міжнародні

Росія виступила на захист розміщення нових ракет на заході країни


Пускова установка ракетного комплексу «Іскандер» під час тренувань до військового параду під Москвою

Пускова установка ракетного комплексу «Іскандер» під час тренувань до військового параду під Москвою

У Міністерстві оборони Росії заявили сьогодні, що розміщення ракет малої далекосяжності в західній частині країни не порушує ніяких міжнародних домовленостей, у яких бере участь Москва.

При цьому речник Міноборони генерал-майор Ігор Конашенков не уточнив, де саме розмістили нові ракети.

Позавчора німецький щоденник «Більд» написав, що дані супутникової розвідки засвідчили розміщення протягом останнього року десятків передових мобільних ракетних комплексів «Іскандер-М» у Росії біля кордону з Польщею в Калінінградській області, крайній західній частині території Росії, а також уздовж кордону з трьома державами Балтії.

Ці ракети, відомі в союзі НАТО як SS-26, здатні нести і звичайні, і ядерні боєголовки і мають, за даними газети, далекосяжність близько 500 кілометрів, тобто здатні уразити всю територію Польщі й теоретично дістати й до Берліна.

Росія вже давно погрожувала розмістити ці ракетні комплекси, високо мобільні, мало помітні і швидкі в дії, в Калінінградській області як захід у відповідь на плани розгорнути в Європі нову систему протиракетної оборони НАТО і США, що призначена для перехоплення можливих ракет із Ірану чи Північної Кореї і не здатна протистояти російським ракетам.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG