Доступність посилання

26 Квітень 2017, Київ 01:50
Новини | Політика

Суд переніс розгляд справи Власенка під крики натовпу і стук у вікна зали засідань


Колегія суддів Печерського суду Києва перенесла засідання у справі Власенка-Окунської на 10 січня. Таким чином було задоволене клопотання захисника Юлії Тимошенко.

«Оскільки прокуратура позбавила мене можливості заявити свого захисника на цій стадії, вони змушені були оголосити перерву до наступної п’ятниці на 11 годину ранку», – заявив Сергій Власенко.

Представлятиме інтереси Власенка адвокат Ганна Боряк. Водночас колишній народний депутат заявив, що колегія з трьох суддів, до якої увійшли Інна Отрош, Олег Білоцерківець і Володимир Карабань незаконно призначені для розгляду цієї справи, оскільки схожими випадками має займатись лише один суддя. Також адвокат наголосив про заангажованість судді.

«Інна Отрош є упередженим суддею, оскільки мала особистісний конфлікт зі мною і мала позасудові стосунки з людиною, яка є потерпілою у цій справі», – каже Власенко.

Втім, клопотання про відвід він вирішив не подавати, бо вважає, що суддя має зробити це власноруч.

Упродовж засідання Печерський суд Києва пікетували кілька десятків прихильників Сергія Власенка. Учасники акції скандували гасла і стукали у вікна зали засідань.

Захисника Юлії Тимошенко звинувачують у побитті колишньої дружини Наталії Окунської.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG