Доступність посилання

27 Квітень 2017, Київ 18:05

Світ у відео: У Москві можна побачити одну з найвизначніших реліквій християнства


Таджикистан

У Таджикистані прес-секретар Національного банку спростував заяви іранських офіційних осіб про те, що в банку перебуває сума у 2,5 мільярди євро, які належать іранському бізнесменові Бабаку Занджані.

Одного з найбагатших людей Ірану Занджані затримали в Тегерані у грудні за звинуваченням у корупції.

Пакистан


Незвично низька температура повітря у пакистанському регіоні Сват спричинила падіння тиску в газорозподільній системі цієї області. Ситуація ускладнила приготування їжі в будинках.

Мешканці регіону також скаржаться, що низький тиск газу вплинув і на готельну індустрію в популярній долині Сват, а також на щоденні доходи рикш і таксі, які використовують природний газ як паливо.

Пакистан


У Пакистані для участі в міжнародному чемпіонаті скелелазіння в Сінгапурі обрали першу жінку з регіону проживання місцевих племен, де триває конфлікт із ісламістами.

Назія Парвін походить з консервативного району племен Баджаур, де таліби протягом останніх кількох років знищили понад 1000 шкіл.

Росія


У Москві православні вірні вишикувалися в чергу під храмом Христа-Спасителя, щоб побачити одну із найвизначніших реліквій християнства.

Дари волхвів, як вважають, принесли Ісусові невдовзі після його народження.

Реліквії доставили до Москви з Греції ще до початку Різдва за юліанським календарем. Вважається, що вони мають цілющу силу.

Огляд за матеріалами Радіо Свобода

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG