Доступність посилання

logo-print
19 січня 2017, Київ 07:02
Ви живете у своїй хаті, думаєте , що ви вільна людина, яка може робити все, що не наносить шкоди іншим людям, все, що дозволяє Конституція, аж тут виявляється, що поряд з вами ще є такі, які не визнають жодних правил, крім одного – «нагнути всіх».

Вони роблять все, що хочуть, а вас примушують вдавати з себе сліпих і глухих. Вони роблять чорні справи, а називають їх білими, вони називають патріота «фашистом», а ви мусите виходити на «антифашистські марші», вони забирають у вас бізнес, а ви мусите дякувати, що не посадили до в’язниці.

Вони відчувають себе обраними, бо змогли, забувши про совість, вкрасти більше за всіх, дістатися київських пагорбів та остаточно перетворити правоохоронців та суддів у своїх найманців.

Вони повертають звання міліціонерам, які брали участь у колективному знущанні над затриманим, зате «закривають» усіх, хто хоч якось чинить опір.

Тепер вони сотнею рук хочуть перетворити країну, яка від дня незалежності важко, але наполегливо, рухалася в бік демократії, у країну, де заарештованим можна бути за все, навіть за підручник з історії, в якому є параграф про діяльність УПА.

І тут з’являються провокатори…

Думки, висловлені в розділі «Блоги», передають погляди самих авторів і не конче відображають позицію Радіо Свобода

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG