Доступність посилання

30 Березень 2017, Київ 05:45
До головного осередку силового протистояння на вулиці Грушевського опозиціонери привезли машину звукопосилення. На цей момент, як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, автомобіль посилено охороняють. Розпочалася трансляція телевізійного «5 каналу», в новинах якого інформують про хід переговорів опозиціонерів із президентом Януковичем.

Однією з умов розв’язання політичної кризи в адміністрації президента України назвали «повний відхід людей з вулиці Грушевського і припинення будь-яких протиправних дій». Янукович також запропонував Арсенію Яценюку очолити уряд, Віталію Кличку – стати віце-прем’єром і погодився розглянути повернення до Конституції зразка 2004 року.

Протягом кількох попередніх днів саме з демонстрантами на вулиці Грушевського опозиційним лідерам було спілкуватися найважче. У четвер увечері ані учасники силового протистоянняна Грушевського, ані мітингувальники на майдані Незалежності не дали Віталію Кличку, Арсенію Яценюку і Олегу Тягнибоку мандату на продовження переговорів з Януковичем.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG