Доступність посилання

logo-print
28 Березень 2017, Київ 01:49
Новини | Політика

Кремль поновлює економічни й тиск на Україну – Більдт


Міністр закордонних справ Швеції карл Більдт

Міністр закордонних справ Швеції карл Більдт

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт вбачає ознаки поновлення економічного тиску Росії на Україну. Про це він написав у своєму Twitter.

«Це відбувається через кілька днів після саміту Євросоюз – Росія в Брюсселі», – додає керівник шведського дипломатичного відомства, але що саме він має на увазі під «активізацією економічних заходів проти України», Карл Більдт не конкретизує.

Влітку і восени 2013 року відмові України від підписання угоди про асоціацію з ЄС передував економічний тиск із боку Росії. Москва в той час практично заблокувала український експорт, мотивуючи це невідповідністю продукції технічним регламентам Митного союзу. Обмеження стосувалися широкого кола товарів – від кондитерських виробів до продукції машинобудування.

Президент Росії Володимир Путін 29 січня погодився з пропозицією прем’єр-міністра цієї країни Дмитра Медведєва виконувати фінансові й енергетичні зобов’язання перед Україною тільки після формування нового українського уряду. Про це він сказав на нараді з членами російського уряду.

Тим часом, 28 січня у Брюсселі на саміті ЄС – Росія Путін заявив, що російський уряд не має наміру переглядати домовленості з Україною про надання їй кредиту і ціни на газ, якщо до влади в Україні прийде опозиція.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG