Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 07:51
Новини | Політика

Кубів: інформація МВС про зброю на Майдані – це вигадки міліції


Цілковитою брехнею і вигадками називає комендант Будинку профспілок Степан Кубів заяву МВС про затримання в Києві двох чоловіків, у яких вилучили саморобний вогнепальний пристрій і пістолет із травматичними патронами. За інформацією міліції, затримані нібито отримали зброю на майдані Незалежності.

«Міліція живе останні два місяці брехнею і фальшем, – говорить Кубів. – Такими сюжетами МВС хоче розколоти схід і захід України. Вони показують це на сході України, а люди там вірять у ці байки. Інформація щодо самопальної зброї – це цілковита брехня».

Степан Кубів також запевняє, що ситуація на Майдані повністю контролюється.

«У самооборонних структурах Євромайдану дуже великий самоконтроль, особливо коли з’являються нові люди», – сказав депутат.

Народний депутат також не виключає, що на Євромайдані присутні люди із кримінальним минулим, про що заявляли в МВС. Однак він не виключає, що ці особи «заслані від влади, щоб показати, що на Майдані є криміналітет».

Кубів також зазначив, що упродовж останнього тижня на Євромайдані виявили близько 20 провокаторів.

Раніше сьогодні в Міністерстві внутрішніх справ заявили про затримання в Києві двох чоловіків, у яких вилучили саморобний вогнепальний пристрій і пістолет з травматичними патронами. За повідомленням на сайті МВС, за словами затриманих, зброю вони отримали на майдані Незалежності.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG