Доступність посилання

logo-print
26 Березень 2017, Київ 22:23
Новини | Політика

Арбузов: влада пішла на компроміс, але радикали спровокували безлад


Наприкінці січня Сергій Арбузов (ліворуч) прийняв повноваження від свого попередника Миколи Азарова

Наприкінці січня Сергій Арбузов (ліворуч) прийняв повноваження від свого попередника Миколи Азарова

Влада пішла на компроміс у питанні розв’язання політичної кризи в Україні, натомість радикально налаштовані демонстранти спровокували безлад у центрі Києва. Про це на відкритті засідання Кабінету міністрів України заявив виконувач обов’язків прем’єр-міністра Сергій Арбузов.

«Суспільство обурене. Воно чекало на цивілізоване вирішення наболілих питань у стінах парламенту, а не на вулицях із застосуванням сили», – відзначив Арбузов.

«Громадяни України, влада і світова спільнота гостро засуджують насильство та агресію. Це не прояв демократії та громадянської позиції людей, це маніпулювання свідомістю громадян та спроба силового захоплення влади», – вважає виконувач обов’язків прем’єр-міністра.

Силове протистояння на Майдані тривало протягом усієї ночі. Воно розпочалося по тому, як 18 лютого ввечері співробітники «Беркуту» і внутрішніх військ стали просуватися вперед з захоплених удень позицій на вулицях Інститутська і Хрещатик.

Лік жертвам іде на десятки. За даними Міністерства охорони здоров’я, з обох сторін жертвами сутичок стали 25 людей, поранених сотні.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG