Доступність посилання

logo-print
18 січня 2017, Київ 20:10
Новини | Політика

Черкаси: «Беркут» штурмує самооборонців, міліція обіцяє захищати громадян


Черкаський «Беркут» спробував у четвер увечері ліквідувати блок-пост на виїзді з Черкас – на дамбі через Дніпро. Його спорудили черкаські активісти, щоб перешкодити «тітушкам» та силовикам проїхати до столиці.

Як розповіли Радіо Свобода кілька очевидців, які перебували на дамбі, на цей блок-пост силовики приїхали на декількох автобусах. «Беркутівці» стріляли по активістах із автоматів Калашникова та помпової зброї. Також вони били автомобілі активістів, шість із них розбили. Є інформація про кількох поранених. Зокрема, фотокореспондентові місцевої газети Ігореві Єфімову розбили голову. Як повідомляє черкаський стрімер Сергій Тимошенко, журналісти повезли його в лікарню, він ходить і притомний, обличчя розбите.

Окрім того, під час штурму неподалік дамби черкащани бачили «тітушок» із червоними пов’язками.

У соціальних мережах активно поширюють інформацію про рух силовиків від дамби до центру міста.

У четвер увечері на мітингу на Театральній площі заступник начальника управління-начальник міліції громадської безпеки МВС у Черкаській області Володимир Іващенко повідомив, що міліція насамперед захищатиме народ. Місцеві ЗМІ розцінили таку заяву як перехід міліції на бік громадян.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG