Доступність посилання

26 Квітень 2017, Київ 22:46
Новини | Суспільство

На тлі обурених оборонців Донецька Євромайдан утворив Народну раду


Сьогодні у Донецьку вперше за останні кілька тижнів зібрався Євромайдан. Учасники зборів мали на меті вшанувати пам'ять загиблих в Києві, запалити свічки та покласти квіти. У той же час, в кілької десятках метрів від них розташувалась велика кількість оборонців Донецька. Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Євромайданівці заздалегідь попіклувались про власну безпеку, тож попросили про захист не тільки міліцію, а й СБУ. Відучора через соціальні мережі донеччани розповсюджували неправдиву інформацію про те, що приїдуть радикали, щоб захопити адмінбудівлі та влаштувати в місті провокації. Таких оборонців зібралось кілька сотень, вони мали на собі георгієвські стрічки, були в масках і озброєні битками та палицями. Серед «оборонців» були і представники заборонених організації, наприклад радикальна націоналістична проросійська організація «Донбасская Русь» під власним прапором.

Люди, що зібрались обороняти Донбас не вірили, що євромайданівці також є донеччанами і зібрались для мирних цілей. Вони утворили живий щит біля фасаду облдержадміністрації, проте учасники Євромайдану не чинили спроб підійти до будівлі – мітингувальників розділяли три кордони спецпризначенців.

Після вшанування протистоянь, донецькі євромайданівці голосуванням утворили Народну раду, до якої делегували 9 осіб – трьох представників політичних партій, трьох громадських лідерів і трьох журналістів. Всі ці люди були на донецькому Євромайдані з самого дня його започаткуваня, тому отримали довіру громади.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG