Доступність посилання

logo-print
24 Березень 2017, Київ 22:38
Новини | Політика

Нападники на парламент Криму мають автомати і кулемет – свідок


Будівлю парламенту Криму захопили «представники самооборони російськомовного населення Криму», Сімферополь, 27 лютого 2014 року

Будівлю парламенту Криму захопили «представники самооборони російськомовного населення Криму», Сімферополь, 27 лютого 2014 року

Особи, які сьогодні вночі захопили будівлі парламенту і уряду Криму, називають себе «представниками самооборони російськомовного населення Криму». Про це повідомив віце-прем’єр-міністр автономії Рустам Теміргалієв.

Свідок нічних подій, який назвався Леонідом, повідомив Радіо Свобода, що нападників було близько 50, вони добре екіпіровані та озброєні, мають автомати і навіть кулемет. Сам Леонід був серед цивільних, які з проросійськими гаслами вночі блокували будівлю Верховної Ради Криму.

Сьогодні зранку у вестибюлі Ради міністрів Криму нападники кинули світло-шумову гранату у бік журналістів, які намагалися дізнатися про їхні вимоги. Внаслідок вибуху ніхто не постраждав.

О 9:00 мали розпочатися переговори кримських урядовців із нападниками.

У Криму по тривозі підняті всі частини внутрішніх військ і підрозділи міліції. Посилена готовність у всіх військових частинах. Про це Радіо Свобода повідомило джерело в уряді автономії.

Сьогоднішній день у школах Сімферополя оголошений вихідним. Всі державні установи також не працюють, оголосити вихідний урядовці рекомендують також іншим підприємствам і установам.
Російський прапор поруч із кримським на будівлі парламенту в Сімферополі

Російський прапор поруч із кримським на будівлі парламенту в СімферополіО 8:30 на державному телеканалі виступив прем’єр-міністр Криму Анатолій Могильов. За його словами, о 4:00 будівлі Кабінету міністрів і Верховної Ради автономії захопили невідомі озброєні люди. Нападники вивели з будівлі всіх співробітників, ніхто не постраждав. Вони повернули міліціонерам табельну зброю.

На цю ж тему: Кримські татари знову рятують Україну – від сепаратизму

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG