Доступність посилання

24 Квітень 2017, Київ 11:06
Новини | Політика

У Криму мітингували за мир і єдність України


Біля пам’ятника Тарасові Шевченку в Сімферополі за закликом Всекримської української ради пройшла акція «За мир та єдність України». До заходу також долучилися активісти кримського Євромайдану і руху «Кримські жінки за мир».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, учасники акції тримали в руках українські і кримськотатарські прапори, а також білі повітряні кульки. Під час заходу вони молилися за мир, випустили в небо голубів і співали українських пісень.


Як повідомив голова Всекримської української ради Андрій Щекун, люди прийшли, щоб висловити свій протест проти вторгнення на півострів російських військ і проти незаконно призначеного референдуму. За його словами, кримчани в умовах російської окупації і беззаконня відчувають себе незахищеними.

Андрій Щекун закликав українську владу, міжнародні організації і світову спільноту «вжити заходів для захисту українського і кримськотатарського населення півострова, громадян України інших національностей в окупованому Криму, де владу узурпують російські маріонетки».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG