Українські паралімпійці здобули дві медалі у Сочі

Михайло Ткаченко на знак протесту проти військової агресії Росії у Криму один за всю команду України взяв участь в церемонії відкриття Паралімпійських ігор, Сочі, 7 березня 2014 року
У Сочі розіграні перші медалі Паралімпійських зимових ігор-2014, де в біатлоні дві нагороди вибороли представники України.

На цей момент завершилися вже 2 гонки із 6, запланованих у програмі сьогоднішнього дня, повідомляє агентство УНІАН.

У жіночій гонці на 6 кілометрів сидячи Олена Юрковська відмінно справилася із стрільбою, не допустившись жодного промаху. Щоправда, швидкість проходження дистанції виявилася не найкращою. Спортсменка зайняла третє місце, відставши на 27,2 секунди від переможниці Андреї Ескау з Німеччини. Друге місце у росіянки Світлани Коновалової.

У чоловічій гонці на 7,5 кілометра сидячи українець Максим Яровий також відстріляв ідеально. У результаті він зайняв друге місце, відставши на 8,2 секунди від Романа Пєтушкова з Росії. Третє місце у Кодзо Кубо з Японії.

Таким чином, на даний момент на рахунку збірної України 1 срібло і 1 бронза.

Пізніше сьогодні відбудуться змагання у чоловіків і жінок стоячи, а також – серед спортсменів із порушенням зору.

Паралімпійські зимові ігри у Сочі в Росії проходять із 7 по 16 березня.