Доступність посилання

23 Квітень 2017, Київ 13:18
Новини | Політика

У Донецьку близько трьох тисяч проросійських активістів звернулися до Путіна


У Донецьку відбувається проросійський мітинг, учасники якого звертаються по підтримку до президента Росії. Його учасники тримають у руках російські прапори, плакати «Россия, Украина, Белорусь – это все святая Русь» тощо.

Всього на площі перед пам’ятником Леніну зібралися близько трьох тисяч осіб. Демонстрантам не сприяє погода – сьогодні в Донецьку температура опускалася до нуля градусів, зранку зривався сніг, рвучкий вітер.

У резолюції мітингу його учасники звернулися до президента Росії Володимира Путіна, а також депутатів Верховної Ради України, Донецької облради та Верховної Ради Криму. Вони закликають «не втратити час, коли ще можна мирним шляхом вимагати відновити мир і законність в Україні». Автори резолюції вважають, що «сьогодні захоплюються наші храми, знищується наше православ’я».
Раніше проукраїнські організації Донбасу попереджали про небезпеку провокацій і можливість терактів під час проросійських мітингів 16 березня.

13 березня після завершення мітингу за єдність України в Донецьку був зарізаний речник місцевої організації партії «Свобода» Дмитро Чернявський, ще четверо учасників проукраїнського мітингу були госпіталізовані.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG