Доступність посилання

26 Квітень 2017, Київ 21:00
Новини | Політика

Авакову висловили претензії: «дій або забирайся»


Кілька десятків активістів зібралися сьогодні біля будівлі МВС у Києві, звинувачуючи в бездіяльності міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У руках люди тримали плакати із закликами «Аваков, дій або забирайся!».

«Ми прийшли сюди тому, що бачимо як Україна втрачає свою територіальну цілісність, а можливо, і незалежність», – заявив координатор акції, активіст громадського руху «Відсіч» Михайло Свистович.
Окрім того, активісти принесли список претензій до міністра, серед яких найголовніше місце посідає бездіяльність української міліції на сході України і те, що не було вчасно організовано антитерористичної операції.
Демонстранти увійшли в хол приміщення МВС і вимагали зустрічі з Арсеном Аваковим. Натомість до них вийшов його заступник Микола Величкович, який повідомив, що на нараді терміново розглядали питання про перекидання спецпризначенців у Донецьк, Луганськ та інші міста, де наразі відбувається загострення ситуації.

«Я щойно вийшов з наради, де говорили про створення спеціальних підрозділів, які будуть перекидатися на схід. Підрозділи створюються в кількості 12 тисяч осіб, які якраз із тих формувань, які тут з громадських організацій», – повідомив заступник.
Після зустрічі із заступником міністра, активісти, продовжуючи скандувати «Аваков, дій або геть!», розійшлися.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG