Доступність посилання

26 Квітень 2017, Київ 17:16
Новини | Політика

Переселенців з півдня і сходу можуть поселити у Межигір’ї – активісти


Переселенців з півдня і сходу України можуть поселити у Межигір’ї. На цьому наполягають активісти, які займаються поселенням втікачів у Києві. Член координаційної ради Євромайану Гайде Різаєва заявила про ультиматум владі.

«Якщо впродовж доби не буде вирішене питання з розселенням біженців, які вже приїхали до Києва із Криму, Донецька, Луганська, Краматорська, то о четвертій годині дня завтра ми будемо розселяти цих людей у маєтки нашого минулого уряду», – каже Різаєва.

За словами активістки, притулком для переселенців можуть стати будинки не лише Януковича, а й колишнього генпрокурора Пшонки та екс-міністра внутрішніх справ Захарченка.

Гайде Різаєва наголошує, що у Києві досі не налагоджений механізм роботи з українцями, які виявили бажання переїхати з конфліктних регіонів. Також упродовж двох останніх тижнів людям відмовляють у поселенні в столиці. Активістка розповіла, що на додачу до українців з Криму та сходу країни, які їдуть до Києва, щодо поселення почали звертатись і одесити.

Сьогодні майданівці провели попереджувальну акцію, прийшовши під стіни «Хонки» Януковича – центрального будинку Межигір’я.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG