Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 06:01
Новини | Політика

На Дніпропетровщині формуватимуть ще два батальйони територіальної оборони


На Дніпропетровщині оголосили про формування другого й третього батальйонів територіальної оборони. Інформацію про це Радіо Свобода у суботу підтвердили в Штабі національного захисту Дніпропетровської області.

За даними заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадія Корбана, Штаб національного захисту і Міністерство оборони завершили підготовку та комплектацію першого батальйону територіальної оборони Міноборони. Батальйон із майже півтисячі бійців сформований виключно з добровольців.

Тепер Дніпропетровська облдержадміністрація подала заявку і отримала наказ Міноборони на формування 2-го і 3-го батальйонів територіальної оборони. До складу запрошують добровольців з усієї України, бажано мати досвід служби у частинах армійського спецназу і антитерористичних спецпідрозділів.

Запис триває у Штабі національного захисту Дніпропетровської області, який розташований в Дніпропетровській облдержадміністрації.

Водночас у штабі спростували чутки стосовно оплати за чергування на міських блок-постах. «Вкотре наголошуємо, що це громадянська ініціатива, яка здійснюється силами добровольців полку та волонтерів Штабу національного захисту Дніпропетровської області, незалежно від їх статі чи віку, й підтримується патріотичним населенням міста», – йдеться в повідомленні.

У Штабі національного захисту Дніпропетровської області сьгодні підтвердили, що 9 травня в Маріуполі загинули заступник командира батальйону територіальної оборони Дніпропетровської області Сергій Демиденко та солдат батальйону, кулеметник Олег Ейсмант.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG