Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 13:06
Новини | Політика

Яценюк: влада готова до децентралізації і розширення повноважень регіонів


Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України

Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України

Влада повинна мати державне представництво, яке отримає функцію так званого загального нагляду за дотриманням законодавства на відповідній території. Про це під час другого круглого столу національної єдності у Харкові заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

За його словами, влада у Києві готова до розширення повноважень місцевої влади і надання жителям окремих регіонів певних преференцій в рамках закону.

«В рамках Конституційних змін ми в змозі забезпечити спеціальний статус і для російської мови, і для мов національних меншин, і дати можливість кожному регіону самостійно розвиватися в рамках єдиної державної політики», – сказав Яценюк.

«Ми готові слухати і виконувати ті пропозиції, які будуть на цьому і на інших круглих столах, тому що це є наша спільна політична відповідальність, історична відповідальність за долю держави і ми цю відповідальність з гордістю пронесем і врятуємо країну», – сказав Яценюк.

У Харкові проходить другий загальноукраїнський круглий стіл національної єдності. Його трансляцію можна переглянути на сайті Радіо Свобода.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG