Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 08:00
Новини | Політика

Дніпропетровщина: Тігіпко випереджає Тимошенко, але лідер – Порошенко


У Дніпропетровській області на виборах президента кандидат, виходець з Дніпропетровщини, Сергій Тігіпко випереджає іншу уродженку регіону Юлію Тимошенко. Про це сьогодні повідомив виконавчий директор дніпропетровського обласного відділення Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв.

«У Юлії Тимошенко по Дніпропетровщині – 9,5%. Сергій Тігіпко за всеукраїнськими результатами посідає 5-е місце, а от у Дніпропетровській області його результат виявився іншим: 10,2%. Кандидат у нашому регіоні обігнав навіть Юлію Тимошенко», – сказав Жолудєв.

При цьому, зазначає представник КВУ, лідером перегонів в області є Петро Порошенко.

Він також повідомив, що, за результатами місцевих виборів, новим міським головою Жовтих Вод на Дніпропетровщині став самовисуванець Василь Тарасенко. За даними Жолудєва, Жовті Води – це наразі єдине з чотирьох міст області, де результати місцевих виборів уже відомі. Явка становила 56%.

Як зазначив Станіслав Жолудєв, цього разу на Дніпропетровщині під час виборів не було суттєвих проблем – штовханини, конфліктних ситуацій, проблем з виїзним голосуванням.

«Позитивний момент і в тому, що, враховуючи явні недобори членів комісії цього року, дільничні комісії не були паралізовані», – сказав Станіслав Жолудєв.

За повідомленням ЦВК, в електронну систему «Вибори» внесено близько 90% бюлетенів, лідирує Петро Порошенко, маючи підтримку виборців понад 54%.

Явка виборців в Україні є рекордною, вона перевищує 66% попри те, що частина дільниць та окружкомів на Донбасі не працювали через атаки озброєних проросійських екстремістів та диверсантів.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG