Доступність посилання

logo-print
23 Лютий 2017, Київ 16:39
Новини | Політика

США вітають вибір українців і засуджують російську окупацію – Керрі


США вітають вибір українців і продовжуватимуть працювати з новообраним президентом. Про це йдеться у заяві держсекретаря США Джона Керрі.

«Українці об’єдналися, вільно висловили свою політичну волю і разом обрали своє майбутнє. Висока явка чітко показує, що українці хочуть жити у єдиній, демократичній і мирній Україні, пов’язаній з європейськими інституціями. Успішне проведення цих виборів підтверджує демократичний вибір українців. США продовжуватимуть співпрацювати з українцями і новообраним президентом задля перемоги демократії. США поважають український суверенітет і територіальну цілісність, засуджують і відкидають російську окупацію і анексію Криму», – зазначає Керрі.

Спостерiгачi вiд мiсiї Органiзацiї з безпеки і співпраці в Європi заявляють, що президентськi вибори в Україні вiдбулися вiдповiдно до мiжнародних норм i стандартiв.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що президентські вибори в Україні пройшли «не без проблем», але в цілому це позитивний крок. За його словами, Москва готова до діалогу з представниками Києва і з Петром Порошенком.

За повідомленням ЦВК, в електронну систему «Вибори» внесено близько 90% бюлетенів, лідирує Петро Порошенко, маючи підтримку виборців понад 54%.

Явка виборців в Україні є рекордною, вона перевищує 66% попри те, що частина дільниць та окружкомів на Донбасі не працювали через атаки озброєних проросійських екстремістів та диверсантів.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG