Доступність посилання

logo-print
23 Лютий 2017, Київ 21:18
Новини | Політика

Лавров: вибори мають сприяти припиненню «каральної операції» в Україні


Президентські вибори, які пройшли в Україні 25 травня, мають сприяти припиненню «каральної операції» і розширити можливості для діалогу між усіма регіонами України. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

«Говорячи про кризу в Україні, хочу сказати, що його каталізатором стало прагнення використовувати цю країну не як ланку, що об’єднує різні частини євразійського простору, у чому, на мою думку, полягає її роль, а як водорозділ між заходом і сходом європейського континенту», – говорить Лавров.

Раніше Сергій Лавров заявив, що президентські вибори в Україні пройшли «не без проблем», але в цілому це позитивний крок. За його словами, Москва готова до діалогу з представниками Києва і з Петром Порошенком.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці сепаратистів на сході України і засуджують анексію Криму.

Як заявила речниця Державного департаменту США Джен Псакі, Україна має право застосовувати силу для забезпечення порядку і стабільності в країні.

Перший віце-прем’єр-міністр українського уряду Віталій Ярема заявив, що антитерористична операція проводитиметься на сході України до повного знищення бойовиків.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG