Кубок світу: є перша сенсація

Костариканці святкують сенсаційну перемогу над Уругваєм, Форталеза, Бразилія, 14 червня 2014 року
Третій ігровий день чемпіонату світу з футболу в Бразилії приніс першу сенсацію. Півфіналіст попередньої світової першості збірна Уругваю поступилася команді Коста-Рики з рахунком 1:3.

У матчі двох європейських суперників у групі D італійці переграли англійців – 2:1. На гол Маркізіо в першому таймі родоначальники футболу негайно відповіли м’ячем Старріджа, а от на результативний удар Балотеллі одразу після перерви відповісти не змогли.

Команди Коста-Рики та Італії очолили квартет, англійці та уругвайці пасуть задніх.

У групі С колумбійці розгромили греків (3:0), а команда Кот-д’Івуару була сильнішою за японців (2:1).

15 червня відбудуться три поєдинки. Група Е стартує матчами Швейцарія – Еквадор (19:00 за Києвом), Франція – Гондурас (22:00). В ніч проти понеділка відбудеться перша зустріч у квартеті F, зіграють Аргентина і Боснія та Герцеговина (1:00).