Футбол: у Бразилії визначилася вісімка найкращих

Фрагмент поєдинку Аргентина – Бельгія

На чемпіонаті світу в Бразилії визначилися всі учасники чвертьфіналів. Останніми здобули право зіграти на цій стадії команди Аргентини та Бельгії.

Поєдинки цих збірних проти швейцарців та американців відповідно розвивалися за схожим сценарієм. Основний час обох зустрічей завершився без забитих м’ячів.

У протистоянні Аргентина – Швейцарія фаворити протистояння відзначилися тоді, коли частина вболівальників вже готувалася до післяматчевих пенальті. Ліонель Мессі відпасував на Анхеля Ді Марію, і він пробив у протихід воротарю – 1:0.

Команда Бельгії в овертаймі переграда команду США. Де Брюйне і Лукаку забили в першій додатковій 15-хвилинці, згодом Ґрін забив гол престижу і встановив остаточний рахунок 2:1.

4 липня відбудуться поєдинки Франція – Німеччина та Бразилія – Колумбія, 5 липня зустрінуться Аргентина – Бельгія та Нідерланди Коста-Рика.