Доступність посилання

logo-print
18 січня 2017, Київ 20:25
Новини | Політика

Київ закликає світ не стати заручником «альтернативної реальності» Кремля


МЗС України закликає світове співтовариство не вірити заявам президента Росії Володимира Путіна стосовно ситуації в Україні, оскільки вони не мають нічого спільного з дійсним станом речей.

«Ми застерігаємо всю міжнародну спільноту від того, щоб вона стала заручником тієї альтернативної реальності, яку так послідовно і бездумно намагається створити Кремль. Останнім прикладом такої ідеології став виступ президента Путіна на зустрічі з російським дипломатичним корпусом. Це приклад тієї альтернативної реальності, яка фактично підриває основи світового устрою», – заявив заступник міністра закордонних справ Данило Лубківський.

Дипломат також закликав європейських партнерів України «дуже ретельно вести діалог» з Росією, яка здійснює агресію проти України.

1 липня президент Росії на зустрічі з послами говорив, серед іншого, про події на сході України. За його словами, Росія і Європа не змогли переконати Петра Порошенка в тому, що «дорога до надійного, міцного, довгострокового миру не може лежати через війну». Він поклав усю відповідальність за події на Донеччині на президента України.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG