Доступність посилання

27 Квітень 2017, Київ 09:59
Новини | Політика

Більше ніж половина українців підтримує вступ до НАТО – соціологи


Ілюстраційне фото. Керівник МЗС України Павло Клімкін, Брюссель, 25 червня 2014 року

Вступ України до НАТО підтримує більш як половина українців (54 відсотки), при цьому з них більшість переконані, що заявку на вступ до альянсу потрібно подавати негайно. Про це свідчать результати опитувань, які у червні цього року провела соціологічна служба Центру Разумкова спільно з благодійним фондом «Майдан закордонних справ». При цьому, за опитуванням, проти вступу до НАТО виступають 32 відсотки жителів країни.

Презентуючи результати досліджень, експерт «Майдану закордонних справ» Олександр Хара наголосив, що більшість українців (73 відсотки респондентів) визнала Росію основним джерелом загрози для існування незалежної української держави.

«Ми бачимо фактичний обвал ідеї євразійської інтеграції. Лише дещо більше від 16 відсотків опитаних підтримують ідею вступу до Митного союзу, при цьому дві третини опитаних вважають, що у такій формі співпраці більше зацікавлена сама Російська Федерація», – сказав Хара.

За даними соціологів, майже 42 відсотки українців вважають, що країна може розраховувати на допомогу США у протидії Росії.

Опитування тривало з 31 травня до 5 червня 2014 року. Під час дослідження соціологи опитали більш як дві тисячі респондентів у всіх регіонах України, за винятком Криму. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG