Доступність посилання

26 Квітень 2017, Київ 10:50
Новини | Міжнародні

Єврокомісія: «Південному потоку» немає місця в ЄС, поки триває конфлікт Росія-Україна


Проектові газогону «Південний потік», який лобіює Росія і який має забезпечити транзит її газу до Європи в обхід української території, немає місця в ЄС, поки триває конфлікт між Росією та Україною. Про це в Брюсселі заявив голова генерального директорату Єврокомісії з енергетики Домінік Рісторі.

«Південному потокові» немає місця за нинішніх обставин, коли ми маємо чималі труднощі з Росією. Відповідно, ми запропонували в нашій стратегії зупинити наразі будівництво «Південного потоку» і оцінити його узгодженість з принципами енергетичної безпеки. Зважаючи на розвиток ситуації в Україні й відносини Євросоюзу з Україною та Росією, наша позиція сьогодні не може змінитися», – наголосив посадовець Єврокомісії.

«Якщо одного дня ми успішно досягнемо нового пакету домовленостей з Росією, ми будемо готові відновити дискусії з Росією. І це все у відповідності до чітких принципів. Головним принципом є дотримання європейського законодавства на території ЄС», – додав він.

24 червня австрійська компанія OMV підписала угоду з «Газпромом» про будівництво австрійської ділянки «Південного потоку».

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG