Доступність посилання

logo-print
26 Березень 2017, Київ 20:25
Новини | Політика

Санкції Заходу проти Росії не зможуть досягнути мети – Лавров


Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров

Санкції Заходу проти Росії не зможуть досягнути своєї мети. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров.

«Санкції рідко досягають поставленої мети. У випадку Росії, вони не зможуть досягнути своєї мети за визначенням. Ми від цього не відчуваємо радості. Так само, як і не відчувають радості країни Європи, які запроваджують санкції. Ми це знаємо», – говорить Лавров.

ЄС оголосив пізно ввечері минулої п’ятниці ухвалений раніше цього дня список з 15 фізичних і 18 юридичних осіб, проти яких запровадив санкції через ситуацію в Україні. Йдеться, зокрема, про голову республіки Чечня у Росії Рамзана Кадирова, керівника російської розвідки Михайла Фрадкова і керівника ФСБ Росії Олександра Бортникова.

Європейський союз, як і США й деякі інші країни, вже запроваджували низку санкцій у зв’язку з анексією українського Криму Росією й дестабілізацією в Україні. Першим етапом санкцій ЄС були політичні, другим, який час від часу розширюють дотепер, стали санкції стосовно фізичних і юридичних осіб із Росії й України, причетних до дестабілізації України.

Євросоюз, як і США, погрожують застосувати й третій етап таких санкцій, проти цілих секторів економіки Росії, якщо Москва не припинить дестабілізовувати Україну, але досі час від часу змінювали умови запровадження цього етапу і постійно уникали його. Згаданий розгляд у Євросоюзі наступного вівторка може вперше запровадити санкції, що наближатимуться до рівня третього етапу.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG