Доступність посилання

24 Лютий 2017, Київ 11:13
Новини | Політика

Будинок кримської активістки Єлизавети Богуцької обшукали, її забрали в поліцію


Фото з Facebook Шевкета Наматуллаєва

Фото з Facebook Шевкета Наматуллаєва

Обшук у будинку кримської активістки і блогера Єлизавети Богуцької закінчився тим, що її відвезли правоохоронні органи, вилучивши при цьому всю комп’ютерну техніку. Про це проекту Радіо Свобода «Крим.Реалії» повідомив чоловік активістки Олесь.

За його словами, в будинок прийшли силовики в супроводі автоматників. Він також повідомив, що підставою для обшуку стало те, що Єлизавета в травні брала участь у зустрічі національного лідера кримських татар Мустафи Джемілєва в Армянську.

«Силовики з понятими, двома-трьома слідчими прийшли в будинок з постановою на обшук. Шукали наркотики, заборонену літературу, зброю. Вони вже виїхали і відвезли її (Єлизавету – ред.), я теж туди зараз вирушаю. При цьому вони забрали всю техніку: комп’ютери, фотоапарати, флешки, навіть навігатори від автомобіля», – розповів чоловік активістки.

Єлизавета Богуцька відома під псевдонімом Ліза Богутскі писала в соціальних мережах і різних виданнях, в тому числі і на сайті «Крим.Реалії», гострі матеріали, спрямовані проти анексії Криму і на захист прав кримчан, незгодних з приєднанням Криму до Росії.

Сто кримчан, які взяли 3 травня 2014 активну участь у зустрічі лідера кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафи Джемілєва на адміністративному кордоні між Кримом і материковою Україною, піддалися з боку влади судовим переслідуванням. У Криму в будинках активістів регулярно проводять обшуки під різними приводами.

Єлизавета Богуцька, архівне фото

Єлизавета Богуцька, архівне фото

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG