Доступність посилання

logo-print
24 Лютий 2017, Київ 15:03
Новини | Міжнародні

Росспоживнагляд заборонив ввезення в Росію українських сирів


photo by shutterstock.com

photo by shutterstock.com

Російська Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і добробуту людини (Росспоживнагляд) від 14 жовтня зупинила ввезення на територію Росії сирних продуктів українського виробництва. Про це йдеться у повідомленні відомства.

У Росспоживнагляді зазначають, що під час дослідження сирних продуктів з України виявлено невідповідність вимогам за вмістом рослинних жирів, білка, також повідомляється про невідповідність українських сирів вимогам, що пред’являються до маркування продукції.

«Також у зразках з партій вантажу виявлені бактерії групи кишкової палички і золотистий стафілокок», – мовиться у повідомленні відомства.

Зазначені факти свідчать про порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів, наголошують у Росспоживнагляді.

Раніше російська Федеральна служба з нагляду у сфері захисту прав споживачів і добробуту людини від 5 вересня зупинила ввезення на територію Росії українських кондитерських виробів.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що в разі введення Росією обмежувальних заходів щодо українських товарів весь пакет обмежувальних заходів щодо російських готовий до застосування.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG