Доступність посилання

logo-print
27 Березень 2017, Київ 19:23
Новини | Політика

Меркель закликала Путіна швидко вирішити газовий конфлікт з Україною


Канцлер Німеччини Ангела Меркель (Л) та президент Росії Володимир Путін (П)

Канцлер Німеччини Ангела Меркель (Л) та президент Росії Володимир Путін (П)

Канцлер Німеччини Ангела Меркель під час телефонної розмови закликала президента Росії Володимира Путіна до швидкого вирішення газового конфлікту з Україною.

Телефонна розмова між Меркель та Путіним відбулася за кілька днів до чергової зустрічі представників України, Росії та ЄС щодо перспектив відновлення російських газових поставок в Україну.

Ангела Меркель у розмові з Володимиром Путіним також наголосила, що вибори у частині Донбасу, яку наразі контролюють проросійські бойовики, мають проходити у відповідності з українським законодавством, повідомила прес-служба німецького уряду.

Лідери сепаратистів бойкотують дострокові парламентські вибори, які в Україні мають відбутися 26 жовтня, і планують проведення своїх власних «виборів».

Позачергові парламентські вибори в Україні мають відбутися вже 26 жовтня.

Згідно з законом «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», місцеві вибори в окремих районах Донбасу призначено на 7 грудня.

Сепаратисти ж планують провести свої «вибори» на частині території Донбасу, яку вони наразі контролюють, 2 листопада. Україна називає ці вибори нелегітимними. У ЄС заявили, що не визнають цих виборів.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG