Доступність посилання

23 Квітень 2017, Київ 10:53
Новини | Політика

МВФ може розширити програму допомоги Україні – Шеремета


Павло Шеремета

Міжнародний валютний фонд, найімовірніше, надасть Україні черговий транш і може переглянути кредитну програму, заявив в ефірі Радіо Свобода екс-міністр економіки України Павло Шеремета.

Він нагадав, що програма допомоги ухвалювалася у квітні цього року, коли Україна перебувала в інших умовах. Також, на думку Шеремети, МВФ звертатиме увагу на плани нового уряду України.

​«Напевно, буде очікування, хто є в новому уряді, яка буде програма нового уряду. Я зараз ще не бачу великих проблем з новим траншем. Проблема може полягати в тому, що вся програма підписувалася ще в квітні, коли Україна перебувала в суттєво інших і зовнішньополітичних, й економічних умовах. І, найімовірніше, йтиметься про те, що потрібно буде переглядати всю програму і збільшувати її», – сказав Шеремета.

11 листопада місія Міжнародного валютного фонду розпочала роботу в Києві і планує пробути у столиці до 25 листопада. Місія обговорить із представниками влади поточну економічну ситуацію, прогрес у реалізації програми, а також політику влади, спрямовану на підтримку макроекономічної й фінансової стабільності та поновлення росту.

30 квітня МВФ схвалив кредитну програму для України на понад 16,5 мільярда доларів, розраховану на два роки.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG