Доступність посилання

23 Квітень 2017, Київ 11:30
Новини | Політика

Україна збереже соціальні стандарти, якщо менше крастимуть – Пацкан


Попри фінансову кризу і падіння економіки Україна має всі можливості, щоб зберегти нинішній рівень соціального забезпечення, заявив після «години запитань до уряду» в коментарі Радіо Свобода депутат від «Блоку Петра Порошенка» Валерій Пацкан.

«У нас фаховий міністр соціальної політики (Павло Розенко), і я не думаю, що він зацікавлений у відкатах чи тіньових схемах. Гадаю, він запропонує дієві механізми для збереження соціальних гарантій. Щоб ми не отримали соціального вибуху. Адже соціальна політика – це те, що тримає градус напруги в нашому суспільстві», – сказав депутат.

Валерій Пацкан упевнений, що в умовах дефіциту бюджетних коштів Україна має достатній ресурс для соціальних виплат. «Просто треба менше красти», – підсумував він.

Днем раніше український прем’єр Арсеній Яценюк заявив, що в наступному році доведеться скорочувати бюджетні витрати і що упродовж року йтиметься не так про розвиток, як про виживання. Сьогодні ж міністр палива та енергетики Володимир Демчишин у Верховній Раді заявив, що тарифи на енергоносії підвищаться, в тому числі й для населення, але це відбудеться лише тоді, коли набуде чинності закон про субсидії малозабезпеченим для сплати комунальних послуг.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG