Доступність посилання

logo-print
24 Березень 2017, Київ 08:48
Новини | Політика

Українці Рима вимагали від Росії звільнення Надії Савченко


Українці вимагають звільнення Надії Савченко, Рим, 11 січня 2015 року, фото Алесі Татарин

Українці вимагають звільнення Надії Савченко, Рим, 11 січня 2015 року, фото Алесі Татарин

Українці Рима провели в неділю, 11 січня, маніфестацію за звільнення Надії Савченко та проти світового тероризму. Акція відбулася в історичному центрі італійської столиці, навпроти Пантеону. Організаторами виступили оргкомітет «Євромайдан Рим» та Конгрес українців Італії.

Плакати італійською та англійською мовами були присвячені Надії Савченко та паралелям між недавніми подіями у Франції та російською агресією в Україні.

Промовці зверталися до присутніх українською, італійською, англійською та французькими мовами. У маніфестації римських євромайданівців взяв участь посол України в Італії Євген Перелигін. Свій виступ італійською мовою він присвятив історії Надії Савченко.

До акції приєдналися французькі туристи з плакатами «Je suis Charlie». Під час заходу слово взяв випускник школи зі Слов’янська, який англійською мовою розповів про жахи війни та про випускні екзамени у підвалах бомбосховища.

Учні римської української суботньої школи «Престиж» показали український вертеп. Лунали колядки, молитви за мир в Україні.

Українські активісти регулярно заявляють про свою політичну позицію, організовуючи різноманітні заходи в центрі Рима.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG